Site duyuruları

Bahar Dönemi Dersleri Hk.

yazan GRUZEM Yönetici -

Sevgili Öğrencilerimiz,

Güz dönemi dersleriniz EDERS sayfamız üzerinde görünüme kapatılmış olup, Bahar dönemi dersleriniz birkaç gün içerisinde büyük ölçüde tanımlanmış olacaktır.

Güz döneminden itibaren, şimdiye kadar eders.giresun.edu.tr adresimize giriş yapmamış öğrencilerimizin dikkatine!!!
  • Eders sayfamıza ilk girişte Kullanıcı adı olarak "o" harfi ile başlayan öğrenci numaranızı, şifreniz için ise TC kimlik numaranızı kullanmanız gerekmektedir.
  • Bu bilgileri kullanmanıza rağmen sayfamıza girişte sorun yaşayanlar, lütfen uzem@giresun.edu.tr adresimize öğrenci numaranız ile birlikte durumunuzu bildiren e-posta gönderiniz.


EDERS Sayfamıza Giriş

yazan GRUZEM Yönetici -

Sevgili Öğrencilerimiz,

2022-2023 Eğitim Öğretim yılında kullanacağımız uzaktan öğretim portalimiz kullanımınıza açılmıştır. Uzaktan öğretim portalimize eders.giresun.edu.tr adresinden erişebilirsiniz.


1. Adım : Giriş Yap

Sağ üst kısımda bulunan "giriş yap" seçeneğine tıklayınız. 

2. Adım : Kullanıcı adı / Şifre

  • Kullanıcı Adınız: “o” harfi ile başlayan öğrenci numaranız (Örn: o123456789)
  • Şifreniz: TC Kimlik Numaranız

3. Adım : Şifre değişikliği

EDERS sayfamıza ilk girişte sizden şifre değişikliği istenecektir. Burada kurallara uygun bir şifre belirlemeniz ve kaydetmeniz gerekmektedir. 

4. Adım : KVKK Metni onayı

Sayfada karşılaşacağınız KVKK metnini bir kez okuyup onaylamanız beklenecektir. 

5. Adım : Bilgi güncelleme

Sistemde kayıtlı olan bilgilerinizin yer aldığı sayfa ile karşılaşacaksınız. Burada özellikle "eposta" adresinizin doğru olduğundan emin olmanız; bir farklılık var ise düzeltme yapmanız büyük önem taşımaktadır. Daha sonraki süreçlerde bu eposta adresi üzerinden sizlerle iletişim kurulacak, sistem üzerinde yapacağınız tüm işlemler için eposta adresiniz kullanılacaktır. 


*** Ders atama işlemleriniz büyük ölçüde tanımlanmıştır. Ancak Ekle/Sil haftasının sonuna kadar güncellemeler ve düzeltmeler devam edecektir. Bu hafta sonrasında karşılaşacağınız tüm sorunları uzem@giresun.edu.tr adresinden bizlere iletebilirsiniz. 

Yeni Dönemimizin Hepimiz için Sağlıklı ve Verimli Geçmesini Diliyoruz.

GRUZEM

NOT: Sayfamıza giriş yapmadan önce lütfen kullandığınız internet tarayıcısının (Chrome, Firefox vb.) ön belleğini/geçmişini temizleyiniz.
sadsa @gruuzem Instagram'da bizi takip edin. 

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Hk.

yazan GRUZEM Yönetici -


Sevgili Öğrencilerimiz,

2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılı Güz dönemi için bazı önemli tarihler aşağıdaki gibidir;

 

Tarihİşlem / Eylem
 05-09 Eylül 2022 Danışman onayları
 12 Eylül 2022 Güz yarıyılı derslerin başlaması
 12 Eylül 2022 Yabancı dil dersi muafiyet sınavı

NOT: Üniversitemize bu yıl yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin güz dönemi ders kayıtları ve onayları öğrenci bilgi sistemi tarafından otomatik olarak yapılacaktır. Bu öğrencilerimiz, bahar dönemi ders kayıtlarını ise diğer öğrenciler gibi kendileri yapacaklardır.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız.