Site duyuruları

EDERS Sayfamıza Giriş

EDERS Sayfamıza Giriş

by GRUZEM Yönetici -
Number of replies: 0

Sevgili Öğrencilerimiz,

2022-2023 Eğitim Öğretim yılında kullanacağımız uzaktan öğretim portalimiz kullanımınıza açılmıştır. Uzaktan öğretim portalimize eders.giresun.edu.tr adresinden erişebilirsiniz.


1. Adım : Giriş Yap

Sağ üst kısımda bulunan "giriş yap" seçeneğine tıklayınız. 

2. Adım : Kullanıcı adı / Şifre

  • Kullanıcı Adınız: “o” harfi ile başlayan öğrenci numaranız (Örn: o123456789)
  • Şifreniz: TC Kimlik Numaranız

3. Adım : Şifre değişikliği

EDERS sayfamıza ilk girişte sizden şifre değişikliği istenecektir. Burada kurallara uygun bir şifre belirlemeniz ve kaydetmeniz gerekmektedir. 

4. Adım : KVKK Metni onayı

Sayfada karşılaşacağınız KVKK metnini bir kez okuyup onaylamanız beklenecektir. 

5. Adım : Bilgi güncelleme

Sistemde kayıtlı olan bilgilerinizin yer aldığı sayfa ile karşılaşacaksınız. Burada özellikle "eposta" adresinizin doğru olduğundan emin olmanız; bir farklılık var ise düzeltme yapmanız büyük önem taşımaktadır. Daha sonraki süreçlerde bu eposta adresi üzerinden sizlerle iletişim kurulacak, sistem üzerinde yapacağınız tüm işlemler için eposta adresiniz kullanılacaktır. 


*** Ders atama işlemleriniz büyük ölçüde tanımlanmıştır. Ancak Ekle/Sil haftasının sonuna kadar güncellemeler ve düzeltmeler devam edecektir. Bu hafta sonrasında karşılaşacağınız tüm sorunları uzem@giresun.edu.tr adresinden bizlere iletebilirsiniz. 

Yeni Dönemimizin Hepimiz için Sağlıklı ve Verimli Geçmesini Diliyoruz.

GRUZEM

NOT: Sayfamıza giriş yapmadan önce lütfen kullandığınız internet tarayıcısının (Chrome, Firefox vb.) ön belleğini/geçmişini temizleyiniz.
sadsa @gruuzem Instagram'da bizi takip edin.